Skorzystaj z promocji i zamów kamerę termowizyjną lub miernik wilgotności w czasie promocji BLACK WEEK

  • 00 days
  • 00 hours
  • 00 minutes
  • 00 seconds
Black Friday 1

-15% rabatu na kamerę FLIR E54

FLIR E54 kamera termowizyjna z serii Exx która zapewnia odpowiednia czułość termiczną i rozdzielczość detektora można ją wykorzystać w zakresie prewencyjnego utrzymania ruchu, diagnostyki maszyn i urządzeń oraz inspekcji budowlanych. Rozdzielczość  detektora 320×240 pikseli z zakresem pomiaru temperatury do 650°C obrazuje pomiary w  wysokiej jakości która dodatkowo może być wzmocniona przy użyciu technologią MSX czyli nałożeniem konturów z obrazu widzialnego na termogram

-20% rabatu na kamery kieszonkowe modele FLIR C5 i FLIR C3-X

Kompaktowa kamera termowizyjna FLIR C5 i C3-X  idealnie wpasuje się jako narzędzie które zawsze możesz zabrać ze sobą do szybkich inspekcji w elektryce, budownictwie lub problemów z wentylacją HVAC. Wbudowana kamera obrazu rzeczywistego z podświetleniem jako latarka LED oraz większy 3,5 calowy dotykowe ekran pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów. Zintergrowana chumra FLIR Ignite™ daje możliwość przesyłania zdjęć i przechowywania w bezpiecznym miejscu oraz możliwość analizy termogramów dla osób w biurze co skraca czas raportowania. Idealnie rozwiązanie dla osób które wymagają urządzeń pomiarowych o małych gabaryt które można zmieścić do kieszeni.

FLIR C5
Black Friday 2

-20% rabatu na kamery termowizyjne TG165-X i FLIR TG267

FLIR TG165-X

Kamera termowizyjna FLIR TG165-X radykalnie zmniejsza liczbę inspekcji i czas diagnostyczny, pomagając wizualnie określić źródło usterek elektrycznych, mechanicznych i systemów HVAC.  Mierz w szerokim zakresie temperatur, od -25 ° C do 300 ° C

FLIR TG267 kamera termowizyjna ta pozwala zarówno zobaczyć, jak i ocenić gorące i zimne punkty, które mogą wskazywać na poważne problemy. Idealny do komercyjnych zastosowań elektrycznych, konserwacji obiektów i HVAC. Kamera termowizyjna z rozdzielczością 160 × 120 (19200 pikseli).

kamera-flir-tg267

Mierniki wilgotności FLIR z kamerą termowizyjna -15% rabatu

Black Friday 3

Miernik wilgotności FLIR MR277 łączy w sobie wysokiej jakości technologię termografii i kamery cyfrowej z najlepszym w swojej klasie systemem wykrywania i pomiaru wilgoci. Model MR277 jest wyposażony w nieinwazyjny, bezstykowy czujnik wilgotności, zewnętrzną sondę do pomiaru wilgotności z wtykami (MR02), wymienny czujnik temperatury i wilgotności względnej otoczenia (MR13) oraz przedłużacz czujnika (MR-EXT). Urządzenie MR277 umożliwia również obliczanie punktu rosy, ciśnienia pary i stosunku mieszania. Urządzenie MR277 wykorzystuje technologię IR-Guided Measurement (IGM™), która umożliwia szybkie skanowanie i określanie obszarów problematycznych. Funkcja MSX® (Multi-Spectral Dynamic Imaging) nakłada obraz z kamery cyfrowej na obraz termowizyjny, zapewniając cenne szczegóły obrazu. Urządzenie MR277 zapisuje obrazy z kamery (z danymi pomiarowymi) w celu późniejszego przesłania do komputera (za pośrednictwem złącza USB). Obrazy mogą być także przesyłane do urządzeń przenośnych za pomocą połączenia Bluetooth®, korzystając z aplikacji FLIR Tools™.

Wilgotnościomierz termowizyjny FLIR MR176

Wilgotnościomierz termowizyjny Plus FLIR MR176 z technologią IGM™ to uniwersalne narzędzie z wbudowaną kamerą termowizyjną, która dokładnie wskazuje, gdzie należy mierzyć poziom wilgotności. MR176 z technologią pomiaru wspomaganego podczerwienią (Infrared Guided Measurement – IGM)

Wilgotnościomierz termowizyjny FLIR MR160

Wilgotnościomierz FLIR MR160 jest pierwszym modelem tego rodzaju z wbudowaną kamerą termowizyjną. To jedyny wilgotnościomierz, który pokazuje, gdzie leży problem. MR 160 z technologią pomiaru wspomaganego podczerwienią (Infrared Guided Measurement – IGM) pozwala szybko skanować i wskazywać problemy związane z wilgocią.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).