Firma  Euro Pro Group została założona w 2009 prowadzi dystrybucję kamer termowizyjnych i badania diagnostyczne  w  oparciu o wcześniejsze 5 letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń pomiarowych  firmy Sonel. Obecnie jest bezpośrednim importerem kamer termowizyjnych firmy FLIR.
Firma jest członkiem Dolnośląskiego Klastra Energii Odnawialnej i aktywnie pozyskuje fundusze unijne na rozwiązania przyczyniające się do zwiększenia efektywności energetycznej. Członkowie DKEO wspólnie dążą do poprawy stanu środowiska naturalnego Dolnego Śląska, głównie poprzez wspieranie rozwoju oraz promocję odnawialnych źródeł energii oraz racjonalnego gospodarowania energią (oszczędzania energii) w regionie. 
Badania termograficzne mają zastosowanie w wielu dziedzinach: energetyce, przemyśle , budownictwie, medycynie ,  ochronie środowiska, oraz wielu innych branżach w działach rozwoju lub utrzymania ruchu .  Badania termograficzne mają wiele zalet , szczególnie w elektroenergetyce:

  • Możliwe wykrycie stanu przed awaryjnego sieci
  • Diagnostyka przeprowadzana na pracującym obiekcie, urządzeniu
  • Brak konieczności wyłączania zasilania
  • Możliwe wykrycie wady na mniejszym stopniu obciążenia dowodzi rangi zagrożenia dla zwiększonego obciążenia
  • Oprzyrządowanie umożliwiające pracę w różnych warunkach i na różnych obiektach
  • Oprogramowanie pozwalające na bogatszą analizę termogramów i precyzyjną klasyfikację wad.


Dzięki ofercie Euro Pro nasi klienci otrzymują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie termografii.  Firma FLIR posiada 50 letniedoświadczenie w produkcji wyłącznie sprzętu do badań termowizyjnych. Firma Flir przeznacza 10% rocznych dochodów  na badania i rozwój  !!! /90 mln $ w 2008r/. Oprogramowanie dla kamer i komputerów przygotowuje Microsoft. Co druga kamera termowizyjna sprzedawana na świecie jest z Flir Systems AB. Kamery i oprogramowanie produkowane są tylko i wyłącznie w USA, Szwecji, Francji i Estonii. Serwis Flir obecny jest w Polsce
od 1990 roku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Podczas gali przyznany został tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Roku 2015.  Tegoroczną laureatką została Renata Gonet właścicielka firmy Euro Pro z Dzierżoniowa

certyfikat level 2 thermographySCN_0004

Kobieta Przedsiębiorcza roku 2015

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).