Tylko do 30 września – kamery FLIR w super cenach

FLIR Systems to światowy lider w branży kamer termowizyjnych. Produkujemy szeroką gamę kamer termowizyjnych, służących do wykrywania problemów, zanim faktycznie dojdzie do awarii. Ale oferta FLIR Systems to coś więcej niż kamery termowizyjne. Zawodowi elektrycy i specjaliści utrzymania uchu mają do dyspozycji rodzinę mierników, dzięki której będą mogli pracować szybciej i lepiej niż wcześniej.

SUPER OKAZJE:cameraPods_exSeries
WIĘKSZA ROZDZIELCZOŚĆ ZA TĘ SAMĄ CENĘ!
– Kup FLIR E6 za cenę FLIR E5
– Kup FLIR E5 za cenę FLIR E4
– Kup FLIR E60 za cenę FLIR E50

Kamery termowizyjne FLIR serii Ex to urządzenia typu „wskazanie-zdjęcie”, które wprowadzają użytkownika w nowy wymiar. Kamera FLIR serii Ex to opłacalny zamiennik pirometru z pomiarem w punkcie. Generuje ona obraz termowizyjny z informacją o temperaturze dla każdego piksela. Połączony zapis zdjęć w zwykłym formacie foto, termowizyjnym i nowym MSX® powoduje, że posługiwanie się tymi kamerami jest zadziwiająco łatwe. Kamery FLIR Exx oferują detektory o różnej rozdzielczości. Ponadto szereg wymiennych obiektywów umożliwia przestawianie na tryb szerokokątny (w celu rejestracji większej ilości szczegółów w jednym ujęciu) lub tryb tele, pozwalający na pomiar temperatur i mniejszych obiektów z większej odległości. Istnieje też możliwość ręcznej, niezwykle precyzyjnej regulacji ostrości. Dzięki takim funkcjom, jak MSX i łatwy w obsłudze ekran dotykowy, seria Exx stanowi idealne narzędzie dla specjalistów termografii.

FLIR E4 FLIR E5 FLIR E6

Cena rynkowa
995 € – 1695 € – 2795 €
Promocyjna cena rynkowa 995 € – 995 € – 1695 €

Kamery FLIR Exx oferują detektory o różnej rozdzielczości. Ponadto szereg wymiennych obiektywów umożliwia przestawianie na tryb szerokokątny (w celu rejestracji większej ilości szczegółów w jednym ujęciu) lub tryb tele, pozcameraPods_exxSerieswalający na pomiar temperatur i mniejszych obiektów z większej odległości. Istnieje też możliwość ręcznej, niezwykle precyzyjnej regulacji ostrości. Dzięki takim funkcjom, jak MSX i łatwy w obsłudze ekran dotykowy, seria Exx stanowi idealne narzędzie dla specjalistów termografii.

FLIR E50(bx) FLIR E60(bx)

Jakość obrazu 240 x 180 pikseli 320 x 240 pikseli

Normalna cena rynkowa
5995 € 8495 €
Promocyjna cena rynkowa 5995 € 5995 €

RABAT 15% NA JEDNO NARZĘDZIE TESTOWO-POMIAROWE

FLIR Systems to więcej niż kompleksowy dostawca kamer termowizyjnych.Produkujemy również szeroką gamę narzędzi testowo-pomiarowych.Tylko firma FLIR oferuje równie bogatą gamę urządzeń z funkcFLIR-Test-Measurement-Electrical-Toolsją pomiaru
wspomaganego podczerwienią, takich jak CM174 i MR176/MR160.Kup kamerę termowizyjną* FLIR w okresie od 15 kwietnia do 30 września, a dostaniesz rabat 15% na jedno z narzędzie testowo-pomiarowych FLIR.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Odwiedź stoisko DENT INSTRUMENTS w USA Pavilion 1Targi Maintenance 2016 Kraków - stoisko C47 2

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).