FLIR MR55

FLIR MR55 miernik Wilgotności

FLIR MR55 to solidy miernik wilgotności który wykorzystuje piny do pomiaru. Dedykowany dla specjalistów w zakresie usuwania wilgoci, zwalczania szkodników czy kontroli budynków. Miernik FLIR MR55 to wysokiej jakości, niezawodne i łatwe w użyciu narzędzie do pomiaru wilgotności. Łączność bezprzewodowa pozwala użytkownikowi, aby wyświetlić dane na urządzeniu mobilnym z aplikacją mobilną FLIR Tools®. Dzięki wbudowanej bibliotece 11 grup materiałów, użytkownicy mogą dostroić miernik do odpowiedniego materiału i poprawić precyzyjność pomiarów. Ta biblioteka jest łatwo dostępna na stronie FLIR.com skanując kod QR z tyłu miernika. MR55 jest niezawodny jako samodzielny miernik – lub przydatne akcesorium do pracy z Kamera termowizyjna FLIR.

Pobierz aplikację mobilną FLIR Tools™ ze sklepu Google Play™, Apple App Store lub korzystając z łącza: https://www.flir.com/products/flir-tools-app/

Komunikacja bezprzewodowa ze smartphonem

Po połączeniu ze zdalnym urządzeniem zawierającym aplikację mobilną FLIR Tools™miernik MR55 (poprzez protokół METERLiNK®) może wysyłać odczyty, które będą wyświetlane na żywo na urządzeniu zdalnym. Po połączeniu z kompatybilną kamerą FLIR obsługującą standard BLE (Bluetooth® Low Energy) miernik MR55 może wysyłać odczyty, które będą wyświetlane na ekranie kamery.

Miernik MR55 jest wyposażony w port USB, który znajduje się wewnątrz komory baterii. Korzystając z portu USB, użytkownik musi najpierw uaktualnić oprogramowanie miernika lub oprogramowanie układowe interfejsu Bluetooth®. W tym celu należy najpierw pobrać plik uaktualnienia z witryny internetowej FLIR, a następnie podłączyć miernik do komputera i przesłać plik do miernika. Uaktualnienia oprogramowania są dostępne w witrynie http://support.flir.com. Aby zaktualizować oprogramowanie wewnętrzne, potrzebujesz:

 Dostępu do witryny internetowej, gdzie umieszczono pliki uaktualnienia: http://support.flir.com
 Miernika MR55, który ma zostać zaktualizowany
 Plików aktualizacji — patrz czynności w następnym punkcie

Pomiary w każdej sytuacji  z łatwością

Wbudowana latarka pozwala na podświetlenie miejsca pomiaru nawet w trudno dostępnych miejsc co czyni miernik FLIR MR55 urządzeniem uniwersalnym w każdym środowisku. Wysoka klasa ochrony IP40 oraz odporność upadku z 2 metrów zapewnia że urządzenie może być używane przez każdego w ciężkich warunkach pomiarowych. Miernik wilgotności nie wymaga zaawansowanej wiedzy jest bardzo intuicyjny. Zasilany z baterii (2 baterie AA 1,5 V) czas pracy około 70h, funkcja automatycznego wyłączania po 20 minutach.

FLIR MR55 miernik wilgotności 1

GŁÓWNE CECHY MIERNIKA WILGOTNOŚCI

 • Pomiary wilgotności z wykorzystaniem zjawiska oporu elektrycznego za pomocą elektrod szpilkowych w drewnie i innych materiałach budowlanych, takich jak sklejka, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB, cegły, jastrychy cementowe, beton, zaprawa cementowa, jastrychy anhydrytowe, zaprawa wapienna i gips.
 • Pomiary temperatury otoczenia i wilgotności względnej powietrza
 • Możliwość wyboru grupy badanych materiałów
 • Przesyłanie danych przez Bluetooth®
 • Uaktualnienia oprogramowania układowego przez port USB znajdujący się w komorze baterii
 • Latarka
 • Podświetlany wyświetlacz LCD
 • Autotest weryfikacyjny kalibracji (za pomocą punktów testowych w nasadce ochronnej)
 • Wymienne elektrody szpilkowe
 • Pamięć odczytu
 • Zasilanie z baterii (2 baterie AA 1,5 V)
 • Automatyczne wyłączanie po 20 minutach bezczynności
FLIR MR55 miernik wilgotności 2

Mierniki środowiskowe

FLIR MR55 miernik wilgotności 3

Multimetry przemysłowe

FLIR MR55 miernik wilgotności 4
Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).