Kamera termowizyjna dla drona DJI Zenmuse XT2 z termowizją od FLIR

DJI Zenmuse XT2 integruje wysokiej jakości kamerę termowizyjną FLIR i kamerę wideo 4k z wiodącą technologią stabilizacji obraz od DJI, która pozwala na szybkiej wykorzystanie danych zdobytych podczas lotu. Zaawansowany detektor podczerwieni pozwala na pomiar wysokiej jakości oraz obrazowanie w wysokiej czułości w celu monitorowania infrastruktury, przeglądów elektrycznych, akcji gaśniczych, misji poszukiwawczo-ratowniczych i innych. Kamera termowizyjna dla drona DJI Zenmuse XT2 dostępna w dwóch opcjach detektora 640×512 oraz 336×256. Dzięki w pełni zintegrowanemu systemowi dwóch obrazów profesjonaliści mogą teraz rejestrować dane termowizyjne i wizyjne podczas jednego lotu oszczędzając czas i pieniądze.

Dedykowana Aplikacja

DJI Pilot

Profesjonalna kontrola lotu
DJI PILOT to solidna aplikacja na Androida opracowana specjalnie dla użytkowników korporacyjnych, aby uwolnić moc swoich dronów DJI. Dzięki opracowaniu stworzonemu specjalnie dla DJI Zenmuse XT2, DJI PILOT optymalizuje proces lotu i obrazowania z lotu ptaka.

• Uzyskaj dostęp i dostosuj tryby lotu Spotlight Pro
• Wybierz obszar i parametry alarmu temperatury
• Pomiary temperatury na ekranie
• Dostęp do palety kolorów, izotermy i innych ustawień termicznych

Gotowy na akcję kompatybilność
M200 Series i M600 Pro

Wystarczy tylko niewielki ruch nadgarstka który zapewnia kontrolę nad kamerą termowizyjną połączoną z aparatem obrazu rzeczywistego który może być zamocowany na dronach z serii M200 oraz M600 Pro.

Kiedy DJI ZENMUSE XT2 zamocowany jest na dronie Matrice 200 pozwala to płynny przelot nad badanym obiektem w warunkach słabego oświetlenia w silnym wietrze czy lekkim deszczu.

Korzystając z drona M210 mamy możliwość zastosowania oprócz kamery termowizyjnej kamery z optycznym zoomem lub innego sensora który pozwoli dopasować się nam do zmiennych i wymagających misji.

WYTRZYMAŁA OBUDOWA - PODWÓJNY SENSOR TERMOWIZYJNY/WDZIALNY

OBUDOWA z normą SZCZELNOŚCI Ip44

Połączenie odpornego na warunki pogodowe podwójnego czujnika DJI ZENMUSE XT2 z M200 pozwala pilotom latać w deszczu, śniegu, dymie i mgle.

Funkcja MSX

Wykorzystuje obraz widzialny z którego wyciągane są kontory i nakładane na obraz termowizyjny co pozwala odczytać np. napisy czy uzyskać więcej informacji na termogramie.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt