matrice-300-rtk

Matrice 300 RTK

Dron Matrice 300 RTK to potężna platforma z serii DJI Enterprise do zastosować przemysłowych. System zawiera zaawansowane funkcje kontroli lotu w tym sześć sensorów kierunkowych zapewniających lepszą kontrolę która wspiera wbudowana kamera FPV rozszerzając warunki nawigacji. By rozszerzyć użyteczność i bezpieczeństwo lotu dron pozwala na współpracę z radem CSM który zapewnia dodatkową ochronę, stabilności lotu i klarowną sytuację w omijaniu przeszkód. Rama drona Matrice 300 RTK zbudowana z lekkich i wytrzymałych materiałów zapewnia ochronę systemów w klasie IP45 zgodną z normą IEC60529. Modułowa konstrukcja daje możliwość złożenia drona do bezpiecznego transportu a po rozłożeniu szybkiej gotowości do lotu. Nowa seria akumulatorów TB60 zapewnia do 55 minut lotu w i transmisję obrazu w zasięgu do 8 kilometrów. Wydajne silniki pozwalają na uzyskaniem maksymalnej masy startowej do 9 kg.

matrice-300-glowne-cechy
  • Nowy system OcuSync Enterprise umożliwia transmisję obraz do 8 km oraz wspiera 3 kanałowy podgląd wideo w rozdzielczości 1080p. Automatyczna zmiana pasma, w zakresie 2.4 GHz lub 5.8 GHz w czasie rzeczywistym, przekłada się na bezpieczeństwo lotów, cała komunikacja jest szyfrowana AES-256 zapewniając szybką transmisję danych.

Podwójna ochrona

Aparatura sterująca DJI Smart Controler Enterprise zapewnia bezpieczne i niezawodne kontrolowanie lotu drona. Krytyczne dane odnośnie każdego lotu są zapisywane w rejestratorze. Podwójny IMU i barometr zapewniają podwójną redudancję systemów.

Matrice 300 RTK 1

Aparatura sterująca DJI Smart controler Enterprise

  • DJI Smart Controler Enterprise jest wyposażony w ultrajasny 5,5-calowy wyświetlacz 1080p, który zapewnia wysokiej jakości obraz, nawet przy intensywnym świetle.
  • Matrice 300 RTK wyposażony jest pulpit wyświetlający podstawowe parametry pokładowe (PFD), który łączy informacje o locie, nawigacji i przeszkodach dają operatorowi lepszą integrację w terenie.
  • Położenie drona, jego wysokość, prędkość a także kierunek i prędkość wiatru są przedstawione w intuicyjny sposób na ekranie monitora.
  • Operatorzy mogą w bardziej efektywny sposób prezentować dane odnośnie aktualnego kursu, trajektorii, obiektów wyznaczonych funkcją PinPoint oraz projekcją punktu HomePoint.  Więcej informacji zapewnia mapa wizualizująca pobliskie przeszkody.
aparatura sterująca matrice 300 RTK
Matrice 300 RTK 2

Czas lotu Matrice 300 RTK

W zależności od ilości kamer oraz ich typu czas lotu w dronie Matrice 300RTK się zmienia, najdłużej może unosić się powietrzu nawet do 55 minut. Zaawansowany system zarządzania energią zastosowany w Matrice 300 RTK korzystający z dwóch baterii TB60 zapewnia większe bezpieczeństwo lotu.

Dostępne do drona kamery termowizyjne

DJI Zenmuse XT2 integruje wysokiej jakości kamerę termowizyjną FLIR i kamerę wideo 4k z wiodącą technologią stabilizacji obraz od DJI, która pozwala na szybkiej wykorzystanie danych zdobytych podczas lotu. Zaawansowany detektor podczerwieni pozwala na pomiar wysokiej jakości oraz obrazowanie w wysokiej czułości w celu monitorowania infrastruktury, przeglądów elektrycznych, akcji gaśniczych, misji poszukiwawczo-ratowniczych i innych. Kamera termowizyjna dla drona DJI Zenmuse XT2 dostępna w dwóch opcjach detektora 640×512 oraz 336×256.

ZENMUSE XT2

Matrice 300 RTK 3

FLIR VUE TZ20

flir-vue-tz20-png

KAMERA TERMOWIZYJNA FLIR VUE TZ20 DEDYKOWANA NA SŁUŻB

Zastosowanie tej kamery to głównie obserwacja i monitorowanie terenu, pozwala ona na prowadzenie obserwacji zarówno dużego obszaru jak i szczegółowego monitorowaniu z dużej odległości bez straty na jakości obrazu w podczerwieni. Kamera FLIR VUE TZ20 może znaleźć swoje zastosowanie w Wojski Polskim, Polskiej Policji, Straży Miejskiej, Służby ochrony granic, czy straży pożarnej w misjach poszukiwawczych. Kamera rejestruje obraz na dwóch kartach SD a materiały uzyskane w ten sposób mogą posłużyć do późniejszej analizy sytuacji. Obserwacja zarówno z dużej odległości nie stanowi problemu nawet w trudnych warunkach wietrznych dzięki gimbalowi kompatybilnemu z dronami z serii DJI Matice 200 V2 oraz Matrice 300 RTK

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).