Misja Firmy: Euro Pro wspiera działania marketingowe małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Polski jak i za granicą poprzez profesjonalne kreowanie strategii rozwoju, analizę pozycji konkurencyjnej , opracowywanie planów marketingowych, opracowywanie biznes planów, pozyskiwanie środków finansowych z Unii Europejskiej , analizy rynku oraz doradztwo biznesowe i prawne z myślą o stabilnym rozwoju w oparciu o wysoko wykwalifikowane kadry i zgodnie zasadami etyki biznesu.

Wspieranie dolnośląskiej przedsiębiorczości w zakresie pozyskiwania i korzystania z Funduszy Unijnych jest wielką szansą dla regionu. Obecny okres w rozwoju polskiej gospodarki , daje szanse, których nie wolno przeoczyć. Pomimo, że polskie przedsiębiorstwa coraz odważniej sięgają po środki unijne, ciągle brakuje profesjonalnej obsługi zwłaszcza dla dominującej w strukturze gospodarki grupy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw zwłaszcza w regionie powiatu dzierżoniowskiego.

Droga uzyskania dotacji jest czasochłonna i wymaga zaangażowania zarówno przedsiębiorcy jak i firmy konsultingowej i tylko taka współpraca prowadzi do efektywnego pozyskania wsparcia.

Oferuję klientom doświadczenie w zakresie pisania wniosków , uzyskiwania oraz rozliczania dotacji . Wierzę ,że mój profesjonalizm, fachowa wiedza, dążenie do sukcesu, zaangażowanie i umiejętność budowania relacji biznesowych pozwoli na długoletnią współpracę i korzyści w postaci uzyskanych środków finansowych na rozwój.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).