FLIR EM54 Anemometr - miernik środowiskowy

Miernik środowiskowy FLIR EM54 z anemometrem pozwala na pomiary prędkość powietrza przy użyciu sondy anemometrycznej wiatraczkowej oraz przepływ powietrza. Posiada wbudowaną sondę do pomiary temperatury powietrza oraz wilgotności. FLIR EM54 pozwala na określenie punktu rosy oraz przy pomocy termopary typu K zmierzyć dokładną wartość temperatury danego elementu.Urządzenie FLIR EM54 zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalistach zajmujących się systemami HVAC/R, którzy poszukują ekonomicznego, dokładnego i niezawodnego miernika do pomiarów parametrów środowiskowych. Jest to doskonały przyrząd do kontroli oraz rozwiązywania problemów związanych z instalacjami powietrznymi w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych

Miernik środowiskowy anemometr FLIR EM54
Prędkość powietrza, sonda anemometryczna wiatraczkowa Od 0,4 do 30 m/s ±3% +0,2 m/s
Temperatura powietrza Od 10 do 30°C ±1°C
Wilgotność względna powietrza Od 5% do 98%
Temperatura kontaktowa, termopara typu K Od 100 do 1372°C

DOKŁADNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Postaw na przystępny cenowo miernik, który zapewnia dokładne, pewne i wysokiej jakości dane umożliwiające pracę bez problemów

•Dokonuj z łatwością pomiarów prędkości powietrza na nawiewie oraz wyciągu za pomocą zewnętrznej sondy anemometryczej o wysokiej rozdzielczości i szerokim zakresie działania.
•Oszczędzaj baterię dzięki programowalnej funkcji automatycznego wyłączania (APO) oraz wskaźnikowi niskiego poziomu energii.
•Ciesz się wieloletnią bezproblemową eksploatacją dzięki wytrzymałej i niezawodnej konstrukcji miernika oraz 3-letniej ograniczonej gwarancji.

em54-application

WYDAJNA INSPEKCJA I ELIMINACJA PROBLEMÓW
Pracuj wydajniej na szerokiej gamie systemów.

•Korzystaj z dołączonej do zestawu kontaktowej sondy temperaturowej, sprawdzając silniki elektryczne i podzespoły termiczne pod kątem prawidłowych temperatur pracy.
•Wykonuj nie tylko pomiary temperatury i wilgotności względnej powietrza, lecz także obliczenia temperatury termometru mokrego i temperatury punktu rosy.
•Obliczaj przepływ objętościowy powietrza (CFM/CMM) w kanałach powietrznych, korzystając z pomiarów prędkości powietrza i wymiarów kanałów.
•Korzystaj z funkcji wychwytywania wartości MIN./MAKS./ŚR., aby otrzymywać bardziej realne wyniki w przypadku wahań mierzonych parametrów.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).