FLIR wprowadza nowy model kamery dla dronów FLIR DUO oraz FLIR DUO R

Dnia 5 Stycznia 2017  na Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, Nevada, FLIR ogłosił swój najnowszy model kamery do użytku osobistego i komercjalnego dla dronów FLIR Duo.

Jako najbardziej przystępny podwójny sensor – kamerą termowizyjną oraz obrazu rzeczywistego – dla drona wyposażony wFLIR wprowadza nowy model kamery dla dronów FLIR DUO oraz FLIR DUO R 2 najlżejszy i najmniejszy  detektor FLIR Lepton dzięki czemu operatorzy nie są już ograniczeni tylko do lotów w dzień. FLIR Duo pozwala na obserwacje obiektów z około 100 metrów w kompletnej ciemności , dymie oraz mgle. Wyposażona w matryce o rozdzielczości 160×120 pikseli oraz kamerą obrazu widzialnego o rozdzielczości HD 1080p ,FLIR DUO pozwala operatorowi na zmianę pomiędzy obrazem rzeczywistym,termowizyjnym oraz połączeniu tych dwóch jako obraz w obrazie poprzez aplikację na smartphony FLIR UAS app. Funkcja MSX w którą wyposażona jest kamera termowizyjna pozwala na lepsze rozeznanie w terenie dzięki nałożeniu konturów z obrazu rzeczywistego na obraz termowizyjny .

FLIR także zaprezentował drugi model kamery z serii FLIR DUO , kamerę FLIR DUO R w cenie 1295 euro netto.Bardziej profesjonalna wersja z kamer FLIR DUO, FLIR DUO R pozwala na pomiar temperatury z powietrza może być wykorzystywana w rolnictwie,budownictwie oraz na użytek służ ratowniczych bądź ochrony mienia.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami odwiedź https://www.europro.com.pl/oferta/flir-duo-kamera-termowizyjna-dla-drona/

 

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Promocje FLIR 1 październik - 31 grudnia 2016 3FLIR E95 E85 E75

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).