Kamera termowizyjna do strefy Ex ATEX CAT 3 FLIR Cx5

Kamera termowizyjna FLIR Cx5 stworzona do pracy w strefach Ex posiada zgodność ATEX CAT 3. Obudowa pozwala też na pracę w strefach IEC Ex IIC T4 II Gc II 3 G i Ex tc IIB T135 C Dc. Interfejs z ekranem dotykowym o przekątnej 3,5 cala jest prosty w obsłudze, a rozdzielczość termiczna 160 × 120 zapewnia dokładny pomiar temperatury pobliskich celów.

 

1. PRACA W PEŁNYM BEZPIECZEŃSTWIE
Środowiska potencjalnie wybuchowe, takie jak rafinerie i zakłady zajmujące się przesyłem i skraplaniem gazu lub zakłady chemiczne, muszą być chronione przed źródłami zapłonu. Urządzenia elektroniczne mogą być źródłem zapłonu, dlatego – gdy są używane w potencjalnie niebezpiecznych środowiskach pracy – muszą być zgodne z przepisami dotyczącymi produktów ATEX lub podobnymi przepisami (np. UKEX i IECEx). Kamera FLIR Cx5 o rozdzielczości 160 x 120 pikseli jest zamontowana w wytrzymałej obudowie, zapobiegającej przedostawaniu się potencjalnego zapłonu do atmosfery. Pozwala to użytkownikom na bezpieczną pracę.

2. PODEJMUJ SZYBKIE DECYZJE

W niebezpiecznym środowisku  pracy technicy muszą być w stanie szybko wykryć problemy, aby zminimalizować czas spędzony na w strefie zagrożenia. FLIR Cx5 jest nie tylko wytrzymały i przeciwwybuchowy, ale także kompaktowy i bardzo łatwy w użyciu. Dzięki temu specjaliści od konserwacji zawsze mają pod ręką swoje kamery, szybko znajdują ukryte problemy i skracają czas diagnostyki.

3. NOŚ KAMERĘ W PRACY

Kamera FLIR Cx5 ma wzmocnioną obudowę, które pozwolą jej przetrwać najtrudniejszy dzień w pracy. Obudowa FLIR Cx5 posiada amortyzatory, a soczewkę chroni okienko z germanu z powłoką antyrefleksyjną. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala jest chroniony przez szkło pancerne i jest kompatybilny z ekranem dotykowym. Możesz zdjąć wytrzymałą obudowę w bezpiecznym środowisku, aby dotrzeć do portu przechowywania danych i ładowania.

4. ŁATWE ZGODNOŚĆ Z NORMAMI

Kamery zgodne z ATEX, takie jak kamery do obrazowania gazowego, są zazwyczaj lokowane w wyższym przedziale cenowym. To sprawia, że ​​są one dostępne w ograniczonym zakresie dla większej grupy użytkowników. Prośba o taki aparat zazwyczaj wymaga pomocy z zewnątrz lub przynajmniej długich procedur aplikacyjnych i papierkowej roboty. Dzięki FLIR Cx5 organizacje mogą łatwo wyposażyć swoje zespoły w przystępną cenowo kamerę termowizyjną zgodną z normą ATEX, która umożliwia regularne sprawdzanie zasobów.

5. CIESZ SIĘ TERMICZNĄ JAKOŚCIĄ FLIR

Solidny, kieszonkowy aparat z jakością obrazu termowizyjnego, do której przywykłeś z FLIR? Czego nie lubić? FLIR Cx5 jest wyposażony w czujnik termowizyjny FLIR Lepton® i opatentowaną przez FLIR technologię MSX® (Multi-Spectral Dynamic Imaging), która uwydatnia widoczne szczegóły sceny na obrazach termowizyjnych. Daje to wyraźny obraz termiczny, umożliwiając inspektorom natychmiastowe zlokalizowanie ukrytych problemów. Ponadto FLIR Cx5 jest kompatybilny z FLIR Ignite, bezpiecznym rozwiązaniem do przechowywania w chmurze, które umożliwia użytkownikom bezpośrednie przesyłanie, edycję, organizowanie i udostępnianie zdjęć, a także z FLIR Thermal Studio, umożliwiając im dostrajanie obrazów i tworzenie profesjonalnych raportów.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Solar Energy Expo odwiedź stoisko z kamerami termowizyjnymi FLIR 1

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).