METERLiNK nowa aplikacja do mierników Teledyne FLIR

METERLiNK to nowa bezpłatna aplikacja mobilna będzie kompatybilna z kilkoma miernikami testowo-pomiarowymi Teledyne FLIR, w tym trzema nowymi modelami wymienionymi powyżej (lista będzie dostępna na stronie produktu w dniu premiery: http://www.flir.com/meterlink-app). Pozwala naszym miernikom nie tylko mierzyć z bezpiecznej odległości 10 metrów, ale także zapewnia funkcje, w tym porównywanie dzienników, raportowanie, niestandardowe progi alarmowe i łączność z wieloma licznikami. Ta aplikacja będzie dostępna do użytku z wybranymi aktualnymi licznikami T&M do końca tego miesiąca.

Kompatybilne mierniki

  • FLIR DM286 Przemysłowy multimetr termowizyjny z IGM™
  • FLIR DM285 Przemysłowy multimetr do obrazowania z IGM™
  • Miernik cęgowy FLIR CM275 IGM™ z rejestracją danych (bezprzewodowy)
  • Miernik cęgowy True RMS FLIR CM85-2 (bezprzewodowy)
  • FLIR CM65 True RMS 600 A Solarny miernik cęgowy
  • Elastyczny miernik cęgowy FLIR CM57-2
  • FLIR MR277 System kontroli budynków z wilgotnościomierzem i MSX®
  • Wilgotnościomierz FLIR MR77 5-1 z METERLiNK®
  • Wilgotnościomierz z sondą kulową FLIR MR59 z Bluetooth®
  • Wilgotnościomierz FLIR MR55 Pin z Bluetooth®

Dzięki aplikacji FLIR METERLiNK Bluetooth® możesz jednocześnie monitorować różne warunki elektryczne i środowiskowe. METERLiNK umożliwia bezpieczne przechwytywanie obrazów i monitorowanie niebezpiecznych obszarów zdalnie iw czasie rzeczywistym. Niezależnie od tego, czy podłączasz kilka mierników cęgowych FLIR, multimetrów cyfrowych, czy dowolny z nowych mierników zgodnych z aplikacją METERLiNK, będziesz w stanie śledzić kluczowe odczyty w całym obiekcie i łatwo udostępniać je swojemu zespołowi.

METERLiNK nowa aplikacja do mierników Teledyne FLIR 1
METERLiNK nowa aplikacja do mierników Teledyne FLIR 2

Przeglądaj wykresy w czasie rzeczywistym

Nowy pulpit nawigacyjny aplikacji METERLiNK jest skonfigurowany do łatwego monitorowania stanu, pokazując zarówno graficzną, jak i numeryczną reprezentację danych pomiarowych w czasie rzeczywistym z odczytami minimalnymi, maksymalnymi i średnimi.

Okno danych chwilowych otwiera się po dotknięciu dowolnego punktu na wykresie pomiarowym. Możesz także zdefiniować progi alarmowe (alarm górny i dolny). Zapewnia to dodatkową pewność zakresów operacyjnych podczas wykonywania procedur testowych. Wyzwolone alarmy pokazują komunikaty na ekranie z odpowiednimi odczytami i znacznikami czasu.

Porównaj dane z wielu mierników

Aplikacja METERLiNK zapewnia również możliwość porównywania plików dziennika, umożliwiając przeglądanie i porównywanie dowolnej kombinacji mierników i punktów danych. Ta funkcja umożliwi skuteczne rozwiązywanie problemów i porównywanie dzienników.

METERLiNK nowa aplikacja do mierników Teledyne FLIR 3

Twórz profesjonalne raporty z aplikacją METERLiNK

Jeśli chodzi o udostępnianie spostrzeżeń, kluczową funkcją aplikacji METERLiNK jest możliwość tworzenia szczegółowych, niestandardowych raportów w formacie PDF. Dzięki możliwości dodawania niestandardowych logo, dodatkowych notatek i konkretnych pomiarów aplikacja METERLiNK umożliwia łatwe kompilowanie i udostępnianie spostrzeżeń szybko i profesjonalnie. Dzięki aplikacji METERLiNK możesz także dodawać do raportów pliki dziennika danych, obrazy i krótkie klipy wideo.

METERLiNK nowa aplikacja do mierników Teledyne FLIR 4
METERLiNK nowa aplikacja do mierników Teledyne FLIR 5
Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Kamery termowizyjne Teledyne FLIR na ENEX 8-9 marca 2023 Kielce 6Promocja za zakup kamery termowizyjnej miernik gratis 7

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).