Odwiedź stoisko z kamerami termowizyjnymi FLIR na targach ENERGETAB 2021

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska G8 w pawilonie G gdzie będziemy prezentowali najnowsze rozwiązania pomiarowe w ofercie Teledyne FLIR. W tym kamery termowizyjne, kamery ultradźwiękowe, mierniki i multimetry.

Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu w internecie!

ENERGETAB – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB®2021, odbędą się w dniach od 14 do 16 września br. na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA.
ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

W tegorocznych targach bierze udział ponad 270 wystawców, których ekspozycje zlokalizowane są na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Spotkaj się z nami żeby przetestować najnowsze kamery FLIR na XXIII Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW 1prolog 49. Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących 2

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).