Teledyne finalizuje przejęcie FLIR

Teledyne Technologies Incorporated (NYSE: TDY) ogłosiło dzisiaj pomyślne zakończenie przejęcia FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR).

Na nadzwyczajnym zgromadzeniu akcjonariuszy spółki, które odbyło się 13 maja 2021 r., Akcjonariusze zatwierdzili i przyjęli propozycje połączenia umową i planem Połączenia z dnia 4 stycznia 2021 r. FLIR zostanie teraz włączony do segmentu Obrazowania Cyfrowego Teledyne i będzie działać pod nazwą Teledyne FLIR.

Doceniamy wsparcie ze strony naszych akcjonariuszy i cieszę się, że mogę powitać firmę FLIR w rodzinie Teledyne” – powiedział Robert Mehrabian, prezes wykonawczy Teledyne. „Będąc połączoną firmą, Teledyne FLIR w wyjątkowy sposób zapewni pełne spektrum technologii i produktów obrazowania obejmujących promieniowanie rentgenowskie przez podczerwień oraz od komponentów po kompletne systemy obrazowania. Teledyne FLIR dostarczy również pełną gamę systemów bezzałogowych i funkcji obrazowania we wszystkich dziedzinach, od głębin morskich po kosmos. Na koniec chciałbym pogratulować Edwinowi i Toddowi, których awanse są bardzo zasłużone ”.

 

O Teledyne

Teledyne Technologies jest wiodącym dostawcą zaawansowanych produktów i oprogramowania do obrazowania cyfrowego, oprzyrządowania, elektroniki lotniczej i obronnej oraz systemów inżynieryjnych. Działalność Teledyne jest zlokalizowana głównie w Stanach Zjednoczonych.

https://www.flir.com/news-center/corporate-news/teledyne-completes-acquisition-of-flir/

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Promocja przy zakupie miernika FLIRa 1Promocja na kamery FLIR do dronów -25% na wybrane modele 2

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).