Teledyne FLIR wprowadzana na rynek kamerę termowizyjna Hadron 640R

Teledyne FLIR, część Teledyne Technologies Incorporated, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek swojego wysokowydajnego, połączonego, radiometrycznego, termowizyjnego i widzialnego modułu podwójnej kamery Hadron 640R. Konstrukcja Hadron 640R jest zoptymalizowana pod kątem integracji z bezzałogowymi systemami powietrznymi (UAS), bezzałogowymi pojazdami naziemnymi (UGV), platformami zrobotyzowanymi i powstającymi aplikacjami gotowymi na sztuczną inteligencję, w których żywotność baterii i czas pracy mają kluczowe znaczenie.

Kamera termowizyjna Boson na podczerwień (LWIR) o rozdzielczości 640 x 512 znajdująca się wewnątrz Hadrona 640R może widzieć przez całkowitą ciemność, dym, większość mgły, odblaski i dostarczać pomiary temperatury dla każdego piksela na scenie. Dodanie kamery widzialnej o wysokiej rozdzielczości 64 MP umożliwia Hadronowi 640R dostarczanie zarówno obrazów termicznych, jak i widzialnych zgodnych z dzisiejszymi procesorami na urządzeniach dla aplikacji AI i uczenia maszynowego na urządzeniach brzegowych.

„Hadron 640R zapewnia integratorom możliwość wdrożenia wysokowydajnego modułu z dwiema kamerami w różnych bezzałogowych obudowach, od UAS po UGV, dzięki niewiarygodnie małym rozmiarom, wadze i zapotrzebowaniu na moc” – powiedział Michael Walters, wiceprezes ds. produktu kierownictwo, Teledyne FLIR. „Zaprojektowano go z myślą o maksymalizacji wydajności, a jego stopień ochrony IP-54 chroni moduł przed wnikaniem kurzu i wody ze środowiska zewnętrznego”.

Hadron 640R zmniejsza koszty rozwoju i czas wprowadzania na rynek dla integratorów i producentów oryginalnego sprzętu (OEM), oferując kompletny system za pośrednictwem jednego dostawcy, Teledyne FLIR. Obejmuje to oferowanie sterowników do wiodących na rynku procesorów firm NVIDIA, Qualcomm i innych, a także wiodące w branży wsparcie integracji i usługi ze strony zespołu pomocy technicznej ekspertów. Oferuje również elastyczne wyjście wideo 60 Hz przez USB lub kompatybilność MIPI. Hadron 640R jest produktem podwójnego zastosowania i jest sklasyfikowany pod jurysdykcją Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Nowa kamera inspekcyjna FLIR VS80 - endoskop 1Automotive Production Support 21 czerwca Wrocław - spotkaj się z nami 2

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).