Odwiedź Stoisko F-16 na targach ENERGETAB 2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ENERGETAB 2017 które obywają się w dniach 12-14 Wrześnai 2017 w Bielsko-Białej. Na stoisku będą prezentowane najnowsze kamery termowizyjne FLIR oraz urządzenia pomiarowe .

Informacje od organizatora

Z satysfakcją informujemy, że na tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 wpłynęły zgłoszenia od ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy pragną zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.
W związku z wynajęciem całej dostępnej powierzchni ekspozycyjnej zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń od wystawców.

Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Już wkrótce poinformujemy także o przygotowywanych konferencjach oraz prezentacjach organizowanych przez naszych partnerów lub wystawców.

Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowolą szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi.

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

XIX Sympozjum Energetyka Bełchatów 1Podwójna kamera dla drona FLIR DUO Pro R 2

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).