Podwójna kamera dla drona FLIR DUO Pro R

Nowa kamera termowizyjna dla dronów

Dzięki radiometrycznemu detektorowi podczerwieni i kamery światła widzialnego, FLIR DUO Pro R zapewnia profesjonalnym operatorom dronów szeroki zakres możliwości analizy obrazu. Zdjęcia wykonane w locie jednocześnie obrazy rzeczywiste i termowizyjne tylko podczas jednego przelotu nad badanym obiektem.

Duże możliwości

Idealna dla szerokiej gamy zastosowań komercyjnych, przemysłowych , oraz dla służb mundurowych zastosowań bezzałogowych statków powietrznych, FLIR DUO Pro R zapewnia jednocześnie do poglądu obrazu rzeczywistego i termowizyjnego jednocześnie. Kamera dostępna w opcji 336×256 lub 640×512 rozdzielczości obrazu termowizyjnego wyposażona w kamerę RGB 4k, kamera pozwala na wykorzystanie funkcji która jest patentem FLIR-a czyli MSX która wykorzystuje kontury z obrazu rzeczywistego i nakłada je na termogram co pozwala na uzyskanie dużo większej szczegółowości obrazu.

Dodatkowo w kamerze mamy dostępne tryby obrazu takie jak obraz w obrazie (PiP), obraz zapisywany w wysokiej rozdzielczości na dwóch dedykowanych kartach pamięci microSD.

Premiera

Kamera termowizyjna FLIR DUO Pro R będzie dostępna na rynku w ostatnim tygodniu listopada 2017 w naszej ofercie. Więcej informacji o kamerze FLIR DUO Pro R znajdziesz na https://www.europro.com.pl/kamera-termowizyjna-flir-duo-pro-r/

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

energetab-2017Odwiedź nas na targach ENERGETICS 2017 stoisko 43 1

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).