FLIR wprowadza kompaktową kamerę termowizyjną FLIR C5

FLIR C5 nowa kamera termowizyjna

Kamera FLIR C5 to kompaktowe rozwiązanie które korzysta z doświadczenia swoich poprzedników kamer C2 i C3. Kamera termowizyjna do zastosowań w budownictwie, utrzymaniu ruchu, klimatyzacji oraz do rozwiązywania problemów związanych z szybkimi inspekcjami.

Wbudowany system FLIR Ignite™ który służy do  bezpośredniego transferu obrazów termowizyjnych z kamer do chmury i pozwala na odczyt z dowolnego miejsca na komputerze czy telefonie. Większy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,5″ pozwalana na szybką kontrolę kamery oraz skraca czas inspekcji termowizyjnej. Z kamerą FLIR C5 będziesz gotowy do lokalizacji problemów z przegrzanymi bezpiecznikami, lokalizacją wycieków oraz innymi problemami z różnicą temperatury.

Kamera termowizyjna dla każdego FLIR C5

Kamera posiada rozdzielczość detektora podczerwieni 160×120 pikseli z czułością termiczną 70 mK. Pozwala na pomiar temperatury w zakresie -20 do +400 °C. W porównaniu do sowich poprzedników posiada poprawiony aparat obrazu widzialnego o rozdzielczości 5Mpx. Zdjęcia zapisywane w galerii można bezpośrednio edytować oraz dodawać notatki. Dużym plusem w zakresie pracy kamery jest wydajniejszy akumulator który wystarcza na 4 godziny pracy. W kamerze znajdziemy kilka trybów prezentacji obrazu od zwykłem termowizji po obraz rzeczywisty poprzez funkcje poprawiające lokalizację uszkodzeń jak Picture in picture (obraz w obrazie) czy technologie nakładania konturów z obrazu widzialnego na termogram MSX. Kamera posiada normę szczelności IP54.  Kamera posiada szerokokątny obiektyw o wymiarach 54° × 42°. Wzmocniona obudowa posiada test upadku z 2 metrów. Kamera ta będzie świetnie sprawdzała się dla techników utrzymania ruchu lub elektryków którzy w swojej torbie nie chcą trzymać dużych lub ciężkich rzeczy. Kamera będzie sprawdzać się do inspekcji z bliskiej odległości również w zastosowaniach budowlanych do lokalizacji wycieków czy sprawdzenia wykonania stolarki okiennej.

FLIR IGNITE

FLIR Ignite to usługa przechowywania w chmurze dla obrazów termicznych. Prześlij obrazy z kamery z włączoną funkcją FLIR Ignite, a Twoje dane będą natychmiast dostępne na wszystkich urządzeniach. Darmowy 1 GB dla przechowywania zdjęć termowizyjnych. Pozwoli to na szybki dostęp do termogramów z kamery termowizyjnej FLIR C5.

Dzięki FLIR Ignite możesz łatwo uzyskać dostęp do wykonanych zdjęć i dzielić się wynikami ze współpracownikami i klientami, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w podróży. Twoja biblioteka FLIR Ignite można uzyskać dostęp bezpośrednio z przeglądarki na komputerze stacjonarnym, tablecie lub urządzeniu mobilnym.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz https://ignite.flir.com

FLIR C5 menu kamery termowizyjnej

Twórz raporty z wykonanych badań termowizyjnych

Wszystkie pozyskane termogramy możesz przenieść do oprogramowania FLIR THERMAL STUDIO w którym możesz wykonać kompletny raport z przeprowadzonego badania i przesłać go do klienta.

Żeby wiedzieć jak wykonywać termogramy zapisz się na szkolenie z dyplomem ITC 

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

FLIR T860 kamera termowizyjnaAkustyczna kamera przemysłowa FLIR Si124 1

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).