Szkolenia z badań termowizyjnych

Program szkoleniowy oparty na modelu wypracowanym na podstawie wieloletniego doświadczenia firmy FLIR , stosowanym w ośrodkach szkoleniowych ITC ( Infrared Training Center) na całym świecie z termografii. Szkolenia z termowizji z uprawnieniami respektowanymi na całym świecie

zobacz więcej…

itc

Zaufali nam

Niezależnie od zastosowania, obrazowanie termiczne pozwala wykryć problemy, które nie są widoczne dla ludzkiego oka, i naprawić je wcześniej, zanim spowodują kosztowne opóźnienia, obrażenia personelu lub nieplanowane przestoje. Kamera termowizyjna nie jest jednak w stanie wykryć tych problemów na własną rękę wciąż potrzebujesz operatora z odpowiednią wiedzą. W tym może pomóc Infrared Training Center (ITC)

Dlaczego warto wybrać szkolenia …

więcej…

 Informacje praktyczne

więcej…

 Warunki uczestnictwa

więcej…
Zdjęcia ze szkoleń

szkolenie CTE szkolenie sala szkolenie Walim zwiedzanie szkolenie Walim

Zapraszamy na szkolenia:

SZKOLENIE : HARMONOGRAM
SZKOLENIE : PODSTAWY TERMOGRAFII

Kurs przygotowany jest dla osób rozpoczynających pracę z kamerą termowizyjną lub dla osób , które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu użytkowania kamery.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY POBIERZ PDF]

PROGRAM SZKOLENIA POBIERZ PDF]

OFERTA SZKOLENIOWA  POBIERZ PDF]

SZKOLENIE OPROGRAMOWANIE FLIR Tools +

Kurs przygotowany jest dla osób, które chcą zdobyć umiejętności opracowywania raportów termowizyjnych za pomocą efektywnego oprogramowania FLIR Tools +.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [POBIERZ PDF]

OFERTA SZKOLENIOWA [POBIERZ PDF]

HARMONOGRAM SZKOLEŃ [POBIERZ PDF]

SZKOLENIE : BADANIA TERMOWIZYJNE W ENERGETYCE
SZKOLENIE : BADANIA TERMOWIZYJNE W BUDOWNICTWIE
SZKOLENIE : BADANIA TERMOWIZYJNE PANELE FOTOWOLTAICZNE
SZKOLENIE : Z EGZAMINEM PAŃSTWOWYM G1 G2 G3
Nasza firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych dzięki temu można starać się o refundację z urzędów pracy
Wpis instytucji szkoleniowej do rejestru instytucji szkoleniowym w zakresie termowizji
Dwudniowe szkolenie z badań termowizyjnych . Świdnica Centrum Technologii Energetycznych .
  • 00 days
  • 00 hours
  • 00 minutes
  • 00 seconds
Czas do następnego szkolenia.

Pamiętaj zgłosić się do 10 dni przed szkoleniem

Sylwetki Trenerów

Podstawy termografii

Renata Gonet

Absolwent Wydziału Mat-Fiz-Tech na AP w Krakowie i studiów MBA na UE we Wrocławiu , doświadczenie 20 lat w przemyśle w firmach Lincoln Electric i Sonel S.A. Od 2009 właściciel firmy Euro Pro Group jako Autoryzowany Dystrybutor firmy FLIR i partner Infrared Training Center. Level II Thermography.

Badania termowizyjne w energetyce

Jerzy Stańczyk

Absolwent Wydziału Elektrotechniki PO i studiów MBA na UE  we Wrocławiu . Praktyk z 20 letnim doświadczeniem w przemyśle i utrzymaniu ruchu , współpracował  z Schneider Electric, GE Power Controls oraz GE Sensing  . Dyrektor Techniczny Jupro-Taim Pomiar.

Oprogramowanie, obsługa kamer

Miłosz Kałuża

Student PW Wydziału Elektrotechniki i Logistyki w Wyższej Szkole Transportu I Logistyki we Wrocławiu. Doradca Techniczny w Euro Pro Group.

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę mieć swoją kamerę termowizyjną?

Nie musisz posiadać kamery termowizyjnej jeżeli chcesz skorzystać z naszych szkoleń.Posiadamy własne modele demonstracyjne kamer FLIR i możesz pracować na najnowszym sprzęcie. Pamiętaj tylko poinformować nas o tym żebyśmy mogli Ci go zapewnić.

Czy muszę mieć ze sobą laptop?

Mamy możliwość wypożyczenie laptopa na czas trwania kursu lub większej ilości dla większych grup. Ważne żebyś ten fakt zgłosił przed szkoleniem. Jeżeli masz możliwość przywiezienia własnego sprzętu to zachęcamy to tej opcji ponieważ praca na własnym komputerze zawsze idzie szybciej. Zainstaluj najnowszą wersję oprogramowanie do tworzenia raportów termowizyjnych w zależności którego producenta sprzęt używasz.

Czy muszę mieć doświadczenie w wykonywaniu badań termowizyjnych?

Wielu z naszych uczestników nigdy wcześniej nie miało w ręku kamery termowizyjnej i nie miało problemu z wykonywaniem ćwiczeń, wszystkiego Cię nauczymy. Pierwszy dzień to kurs z podstaw termografii na którym zdobędziesz odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną. Jeżeli pracowałeś już z kamerą to super zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego.

Czy szkolenie obejmuje koszt zakwaterowania?

Nie, nocleg musisz zorganizować sobie na własną rękę jeżeli nie wiesz z którego hotelu skorzystać napisz do nas podamy Ci te które polecamy.

Kto może uzyskać rabat na szkolenie?

Każda osoba która kupuje u nas kamerę termowizyjną otrzymuje 30% zniżki na wszystkie kursy organizowane w naszym ośrodku szkoleniowym. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu przed rezerwacją szkolenia.

Dla kogo szkolenia

Podstawy termografii

Korzystasz z kamery termowizyjnej ale nie wiesz czy wykorzystujesz jej pełne możliwości? Nigdy nie miałeś styczności z termografią, a chcesz zacząć – te szkolenia są właśnie dla ciebie!

badania termowizyjne w energetyce

Periodyczne badania dają efekty tylko wtedy gdy poprawnie je przeprowadzimy na szkolenia z tego zakresu zapraszamy kierowników działów utrzymania ruchu, inżynierów UR, automatyków, techników UR,  osoby odpowiedzialne za infrastrukturę techniczną zakładów produkcyjnych, osoby odpowiedzialne ze utrzymanie sieci elektroenergetycznych, instalatorów, elektryków, energetyków, mechaników.

Badania termowizyjne w budownictwie

Nie ma żadnej szybszej metody która może wskazać wady budowlane, zlokalizować wycieki, sprawdzić wykonanie stolarki okiennej niż badanie termowizyjne zapraszamy do uczestnictwa architektów, inżynierów budowlanych, rzeczoznawców, budowlańców, deweloperów, firmy które zajmują się ocieplaniem budynków itd.

badania termowizyjne Paneli fotowoltaicznych

Badania termowizyjne z powietrza przy wykorzystaniu bezzałogowego statku powietrznego - drona

Ten kurs jest stworzony dla początkujących którzy zaczynają z termografia, w swojej działalności używają bezzałogowych statków powietrznych, a chcą je stosować do inspekcji z powietrza z użyciem kamer termowizyjnych. Kurs jest dopasowany dla termografów którzy wykonywali już badania termowizyjne ale chcą poszerzyć wiedzę w zakresie badań z powietrza w trudno dostępnych instalacjach lub inspekcjach budowlanych

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt
0