fbpx

Zenmuse XT2
z kamerą termowizyjną FLIR
-20% rabatu zgłoś się po ofertę!

FLIR DUO PRO RSPRAWDŹ

Nowa kamera termowizyjna z rejestracją obrazu rzeczywistego

Nowe możliwości

Wykorzystaj nowe możliwości jakie dają Ci lekkie kamery termowizyjne i używaj ich razem z dronem

Kamery termowizyjne dla dronów
Wynoszą termowizję na kolejne szczyty

Drony z kamerami termowizyjnymi dają dużo większe możliwości w zakresie wykonywania badań w trudnym terenie oraz na dużej przestrzeni. Dotychczas stosowane ręczne kamery termowizyjne miały szereg ograniczeń wynikających z możliwości zastosowania ich z ziemi lub na kosztownych podnośnikach lub konieczność wynajmu helikoptera. Wysokie rozdzielczości detektora podczerwieni aktualnie pozwalają na wysokiej jakości pomiary w zastosowaniach komercyjnych takich jak inspekcje farm fotowoltaicznych, kontrole izolacji budynków, lokalizację wycieków z sieci ciepłowniczych czy badania linii wysokiego napięcia. Kamery termowizyjne zamontowane na dronie to nie tylko dziedzina pomiarowa ale także ochrona granic czy wykorzystanie kamer w misjach ratowniczo-poszukiwawczych. Termowizja może być przydatna w lokalizacji zarzewia ognia przez straż pożarną lub służby leśne do kontroli zwierzyny leśnej.

Matrice 210 z kamera termowizyjną zenmuse xt2

Dron Matrice 210 w zestawie z kamerą termowizyjną Zenmuse XT2 to potężne narzędzie dla służb i profesjonalistów

Zestawy dronów DJI Matrice 200 i kamer termowizyjnych Zenmuse XT2

W połączeniu tych dwóch potężnych urządzeń dostają Państwo gotowy pakiet który zawiera drony z serii DJI matrice 200 oraz kamery termowizyjne lidera rynku Zenmuse XT2. Możliwość zamontowania kilku gimbali do dronów Matrice 210 i 210RTK daje dodatkowe możliwości obserwacji i pomiarów w terenie. Szerokie zastosowanie w straży pożarnej, służbach ratowniczych czy kontrolach przemysłowych lub budowlanych.

Pobierz specyfikację

Sprawdź specyfikację naszych zestawów a jeżeli interesuję Cię oferta cenowa napisz do nas prześlemy wycenę!

flirVue-profile (1)

 FLIR VUE

FLIR Vue ™  to tanie kamery do obrazowania termicznego, jest łatwa w użyciu i zintegrowaniu dla każdego drona.

flirVuePro-profile

 FLIR VUE PRO

FLIR Vue™ Pro łączy w sobie niedrogą kamerę FLIR VUE oraz daje możliwość do nagrywania filmów w kamerze i przesyłu na kontroler .Stworzono urządzenie gotowe pod klucz dające możliwość zbierania danych o temperaturze.

flir vue pro r

 FLIR VUE PRO R

Nowe Vue ™ Pro R to coś więcej niż kamera termowizyjna – rejestruje ,dokładne ,bezkontakowe pomiary temperatury z perspektywy lotu ptaka i zapisuje obrazy z danymi temperatury zawartymi w każdym pikselu.

FLIR-DJI-Zenmuse-XT-Angle

 DJI ZENMUSE XT

W pełni zintegrowany ekosystem DJI dla Inspire 1 i M100 , Zenmuse XT z kamerą FLIR i DJI jest ostatecznym rozwiązaniem dla niezawodnego, szybkiego do uruchamienia systemu termowizji do zastosowań komercyjnych samolotów bezzałogowych.

DroneBannerImage

 Drony Zintegrowane z kamerami FLIR

Teraz można dostać wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać Drona z kamerą termowizyjna , zebranym w jednym prostym urządzeniu. Łącząc Inspire 1, Zenmuse XT oraz rozmaite akcesoria, te aplikacje mają szerokie zastosowania dla każdej aplikacji straży pożarnej lub inspekcji budowlanej.

specs-flir-duo

 FLIR DUO / FLIR DUO R

Kamera termowizyjna spakowana w formie popularnych kamer sportowych . Dopasowana do gimbali wielu producentów pozwala na szybką integrację. Podwójny sensor termowizyjny/rzeczywisty zapewnia niespotykane dotąd możliwości .

flir-duo-pro-r

 FLIR DUO PRO R

Podwójna kamera z obrazem termowizyjnym oraz kamerą obrazu rzeczywistego która pozwala na jednoczesne rejestrowanie obu obrazów podczas jednego lotu. Wyposażona w systemy do geolokalizacji oraz mapowania terenu dla profesjonalistów.

Zenmuse XT2

 ZENMUSE XT2

Podwójny sensor optyczny stworzony we współpracy z liderem rynku dronów firmą DJI zapewnia wysokiej jakości pomiary i płynny obraz z gimbalem kompatybilnym z profesjonalnymi dronami DJI

FLIR PREMIUM PARTNER

Nasza firma od lat jest autoryzowanym dystrybutorem kamer termowizyjnych FLIR. Dbając od dobro Państwa zawsze staramy się by zaproponowany produkt spełniał Państwa wymagania. Kupują u nas mają Państwo pewność że produkt jest nowy i posiada pełną gwarancję. Możemy sprzedawać kamer w pełnej częstotliwości. Jako FLIR PREMIUM PARTNER oferujemy wszystkie modele kamer FLIR dla dronów oraz modele które FLIR stworzył we współpracy z firmą DJI

We współpracy z największą firmą szkoleniową oferującą szkolenie w zakresie wykonywania badań termowizyjnych(Infrared Training Center) prowadzimy ośrodek szkoleniowym gdzie na 2 dniowych szkoleniach uczymy wykonywania badań termowizyjnych z drona. Ukończenie wiąże się uzyskaniem certyfikatu ITC którego jesteśmy placówką partnerską, dyplomy respektowane na całym świecie. Kup kamerę ze szkoleniem!

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).