Produkt dostępny w sprzedaży - zapytaj o ofertę

DJI Zenmuse XTFLIR-DJI-Zenmuse-XT-Angle

Wysoce zintegrowane rozwiązanie termowizyjne dla dronów komercyjnych – tylko od FLIR i DJI

Dzięki Zenmuse XT z DJI i FLIR, termowizja z powietrza nigdy nie było łatwiejsza. Łącząc niezrównane doświadczenie DJI w stabilność lotu, technologii, transmisji obrazu oraz lidera branży technologii termowizyjnej  FLIR, The Zenmuse XT jest najlepszym rozwiązaniem dla niezawodnego, szybkiego  do uruchomienia rozwiązania obrazowania termicznego. Dzięki temu możesz szybko przeskanować duże obszary a następnie analizować radiometryczne dane w oprogramowaniu.

Dostępna w wersji 640 x 512 lub 336 x 256 rozdzielczość Zenmuse XT posiada wiele opcji obiektywu, aby upewnić się że będziesz miał dobrze dobraną kombinację , powiększenia, rozmiar plamki i pokrycia obszaru do własnych wymogów .

DJI-app-Zenmuse-XTPłynna Integracja

Zenmuse XT zapewnia pełną kontrolę kamery poprzez aplikację DJI Go. To pozwala na konfigurację w czasie rzeczywistym takich parametrów jak: palety kolorów, izotermy, zakresu temperatury ,powiększenia . Pozwala to również na kontrolowanie nagrywania wideo lub ustawienia przechwytywania obrazu za naciśnięciem palca.Zapisywanie danych nigdy nie było tak proste!

Gotowa do lotuFLIR-DJI-Zenmuse-XT-Drone

Montowane na  Inspire 1 lub Matrice 100, Zenmuse XT jest gotowa do uruchomienia w kilka sekund. Jej płynna integracja daje dostęp do ważnych funkcji, takich jak system DJI   transmisja na żywo ,  Point of Interest, przebieg i Home Lock, Śledzenia celu oraz DJI SDK.

Szybkie, skuteczne, a jednocześnie stabilne płatowce, Inspire 1 pozwala na lot z  Zenmuse XT  przez 22 minut. Jeśli używamy z Matrice 100, Zenmuse XT może pozostać w locie przez maksymalnie 35 minut *, idealne dla dużych inspekcji , a szczególnie użyteczna w poszukiwaniach i ratownictwie.

* Inspire 1: Czas lotów może różnić w zależności od warunków lotu, a maksymalnie wynieść 22 minuty .Czas lotu mierzony przy baterii TB48 wraz z Zenmuse XT.
* M100: Czas lotów może różnić się w zależności od obciążenia użytkowego i warunków lotu, a maksymalnie może wyniesć 35 minut .Czas lotu mierzony z dwoma bateriami TB48D i bez dodatkowego obciążenia użytkowego innego niż Zenmuse XT .

FLIR-DJI-Zenmuse-XT-Front

FLIR+DJI=Powerful Airborne Solutions

DJI’s Zenmuse gimbal technologia ta stała się standardem przemysłowym wśród wymagających twórców nagrywających z powietrza. Wszystkie produkty jakie tworzy DJI to światowej klasy rozwiązania platformy latające jak i oprogramowanie teraz także termowizja w połączeniu z kamery FLIR są one : stabilne, łatwe do podłączenia i w pełni zintegrowane z aplikacjami .

 

 

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).