Targi Maintenace 2018 odwiedź nasze stoisko w Krakowie

W dniach 10-11 października na stoisku A2 będziemy na targach Maintenance w Krakowie prezentować najnowsze kamery termowizyjne FLIR oraz urządzenia pomiarowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i spotkania się.

Więcej informacji

W dniach 10-11 października 2018 r. zapraszamy na kolejną edycję spotkania dotyczącego utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.

 

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy wciąż rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Targi Maintenance odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Ogromną zaletą targów jest ta właśnie różnorodność branż, a także profesjonalizm gości, którzy wiedzą czego szukają i w jakim celu przychodzą na targi.

 

Bilety http://www.mtc.krakow.pl/pl/

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

kamera termowizyjna FLIR T1020Badania termowizyjne z drona - bezzałgoowego statku powietrzengo UAS 1

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).