fbpx
Kamery termowizyjne FLIR dla budownictwa 1

Rozwiązuj problemy szybciej
Zdobądź nowych klientów .
Zwiększ dochody.
Kamery termowizyjne FLIR dla budownictwa 2

Rozwiązania dla każdego Problemu Budowlanego

Każde pytanie jakie możesz zadać ,my mamy już rozwiązane

Kamery termowizyjne FLIR dla budownictwa 3

Diagnostyka Budynków

Audyt Energetyczny
Facility Maintenance
HVAC & Instalatorstwo

Lokalizacja zawilgoceń

Badania termowizyjne budynków

Kamery termowizyjne pozwalają na rozwiązanie wielu problemów jakie mogą wyniknąć w trakcie użytkowania nieruchomości. Badanie termowizyjne to metoda która pozwalana bezinwazyjne lokalizować wycieki z centralnego ogrzewania, sprawdzić izolację budynków pod kątem mostków termicznych czy wykonania stolarki okiennej. Częstym problem są też miejsca zawilgocone które mogą powodować powstawanie grzybów lub uszkodzenie danej powierzchni. Wszystkie z powyższych można uniknąć wykonując badanie termowizyjna z użyciem kamery termowizyjnej FLIR.

Raport z badania termowizyjnego

Każda kamera FLIR-a wykonuje 2 zdjęcia jednocześnie czyli termogram oraz zdjęcie rzeczywiste która można zgrać do oprogramowania FLIR Tools/ Tools+ lub Thermal Studio i sporządzić raport. Dostępna jest tam pełna analiza termogramów łącznie ze zmianą parametrów oraz możliwość wyboru szablonu raportu.

Jaką kamerę wybrać do badań w budownictwie?

W zależności do zastosowania mamy dostępne kilkanaście modeli kamery termowizyjnych FLIR które pozwalają na pomiar z różnych odległości i zmienną dokładnością. Głównym czynnikiem jaki wpływa na pomiar jest rozdzielczość detektora oraz czułość termiczna. Jeżeli nie wiesz który model będzie dla ciebie odpowiedni skontaktuj się z nami chętnie pomożemy Ci w tej kwestii. W Polsce obowiązuje jedna norma która odnosi się do pomiarów termowizyjnych w budownictwie PN-EN 13187 właściwości cieplne budynków – jakościowa detekcja wad cieplnych w obudowie budynku

kamery termowizyjne budownictwo

FLIR C5

FLIR C5

Profesjonalna kamera termowizyjna dla twojej kieszeni

FLIR C5 kolejna z serii Cx, kieszonkowa kamera termowizyjna stworzona dla zastosowań w budownictwie. Stosowana to wykrywania strat energii , wad budynków , wycieków , wad ogrzewania/chłodzenia oraz innych problemów.

t840

FLIR T5xx /T840/T860

Dodatkowe funkcje UltraMax ™ & MSX®

UltraMax oraz MSX łączą się by tworzyć wysoko wydajne obrazy termowizyjne jakie oferuje seria kamer T-5xx/T840. Świetne bezkontaktowe narzędzie do pomiaru temperatury ,wszystko w jednym zestawie ,łatwa w użyciu.

cameraPods_exSeries (1)

FLIR seria Ext

Obraz podczerwieni , obraz rzeczywisty i MSX ,

Pierwsze modele z obrazowaniem termowizyjnym, w zakresie światła widzialnego i funkcją MSX, których ceny zaczynają się poniżej tysiąca euro. Dla każdego technika można wyposażyć w kamerę z serii Ex, przydatną do szybkiego skanowania sprzętu i kontroli bezpieczeństwa.

kamera-termowizyjna-flir-t1020-t1k

FLIR T1020

Wydajne obrazy termowizyjne dla dokładnej inspekcji

Przygotuj się na wyjątkową wydajność zbudowana na 50-letnim doświadczeniu firmy FLIR.  Kamery z serii T są zaprojektowane jako narzędzia usprawniające pracę ,sprawią że będziesz z siebie dumny.

FLIR E53 E75 E85 E95

FLIR seria Exx

Rewolucyjna wydajność termiczna

Najnowsze modele E54 E76 E86 E96 z funkcją MSX. Świetna jakość obrazowania, komunikacji oraz produktywności ,narzędzie  pomiarowe które robi twoją pracę prostszą.

Urządzenia pomiarowe FLIR dla budownictwa

Urządzenia pomiarowe FLIR dla budownictwa

Wykorzystując naszą 50 letnią historię jako największy na świecie dostawa technologii termowizyjnych dla wojska , przemysłu i odbiorów komercyjnych ,FLIR wprowadza gamę urządzeń pomiarowych dla budownictwa zbudowanych jako nasze zaangażowanie na rzecz innowacyjności, jakości i niezawodności.

12 rzeczy przed zakupem kamery termowizyjnej

12 rzeczy jakie powinieneś wiedzieć przed zakupem kamery

zastosowania kamer w budownictwie

Zastosowania i aplikacje w budownictwie oraz odnawialnych źródłach energii

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).