fbpx
Kamery termowizyjne FLIR dla budownictwa 1

Rozwiązuj problemy szybciej
Zdobądź nowych klientów .
Zwiększ dochody.
Kamery termowizyjne FLIR dla budownictwa 2

Rozwiązania dla każdego Problemu Budowlanego

Każde pytanie jakie możesz zadać ,my mamy już rozwiązane

Kamery termowizyjne FLIR dla budownictwa 3

Diagnostyka Budynków

Audyt Energetyczny
Facility Maintenance
HVAC & Instalatorstwo

Lokalizacja zawilgoceń

Badania termowizyjne budynków

Kamery termowizyjne pozwalają na rozwiązanie wielu problemów jakie mogą wyniknąć w trakcie użytkowania nieruchomości. Badanie termowizyjne to metoda która pozwalana bezinwazyjne lokalizować wycieki z centralnego ogrzewania, sprawdzić izolację budynków pod kątem mostków termicznych czy wykonania stolarki okiennej. Częstym problem są też miejsca zawilgocone które mogą powodować powstawanie grzybów lub uszkodzenie danej powierzchni. Wszystkie z powyższych można uniknąć wykonując badanie termowizyjna z użyciem kamery termowizyjnej FLIR.

Raport z badania termowizyjnego

Każda kamera FLIR-a wykonuje 2 zdjęcia jednocześnie czyli termogram oraz zdjęcie rzeczywiste która można zgrać do oprogramowania FLIR Tools/ Tools+ lub Thermal Studio i sporządzić raport. Dostępna jest tam pełna analiza termogramów łącznie ze zmianą parametrów oraz możliwość wyboru szablonu raportu.

Jaką kamerę wybrać do badań w budownictwie?

W zależności do zastosowania mamy dostępne kilkanaście modeli kamery termowizyjnych FLIR które pozwalają na pomiar z różnych odległości i zmienną dokładnością. Głównym czynnikiem jaki wpływa na pomiar jest rozdzielczość detektora oraz czułość termiczna. Jeżeli nie wiesz który model będzie dla ciebie odpowiedni skontaktuj się z nami chętnie pomożemy Ci w tej kwestii. W Polsce obowiązuje jedna norma która odnosi się do pomiarów termowizyjnych w budownictwie PN-EN 13187 właściwości cieplne budynków – jakościowa detekcja wad cieplnych w obudowie budynku

kamery termowizyjne budownictwo

FLIR C5

FLIR C5

Profesjonalna kamera termowizyjna dla twojej kieszeni

FLIR C5 kolejna z serii Cx, kieszonkowa kamera termowizyjna stworzona dla zastosowań w budownictwie. Stosowana to wykrywania strat energii , wad budynków , wycieków , wad ogrzewania/chłodzenia oraz innych problemów.

cameraPods_exSeries (1)

FLIR seria Ext

Obraz podczerwieni , obraz rzeczywisty i MSX ,

Pierwsze modele z obrazowaniem termowizyjnym, w zakresie światła widzialnego i funkcją MSX, których ceny zaczynają się poniżej tysiąca euro. Dla każdego technika można wyposażyć w kamerę z serii Ex, przydatną do szybkiego skanowania sprzętu i kontroli bezpieczeństwa.

FLIR E53 E75 E85 E95

FLIR seria Exx

Rewolucyjna wydajność termiczna

Najnowsze modele E54 E76 E86 E96 z funkcją MSX. Świetna jakość obrazowania, komunikacji oraz produktywności ,narzędzie  pomiarowe które robi twoją pracę prostszą.

t840

FLIR T5xx /T840/T860

Dodatkowe funkcje UltraMax ™ & MSX®

UltraMax oraz MSX łączą się by tworzyć wysoko wydajne obrazy termowizyjne jakie oferuje seria kamer T-5xx/T840. Świetne bezkontaktowe narzędzie do pomiaru temperatury ,wszystko w jednym zestawie ,łatwa w użyciu.

kamera-termowizyjna-flir-t1020-t1k

FLIR T1020

Wydajne obrazy termowizyjne dla dokładnej inspekcji

Przygotuj się na wyjątkową wydajność zbudowana na 50-letnim doświadczeniu firmy FLIR.  Kamery z serii T są zaprojektowane jako narzędzia usprawniające pracę ,sprawią że będziesz z siebie dumny.

Urządzenia pomiarowe FLIR dla budownictwa

Urządzenia pomiarowe FLIR dla budownictwa

Wykorzystując naszą 50 letnią historię jako największy na świecie dostawa technologii termowizyjnych dla wojska , przemysłu i odbiorów komercyjnych ,FLIR wprowadza gamę urządzeń pomiarowych dla budownictwa zbudowanych jako nasze zaangażowanie na rzecz innowacyjności, jakości i niezawodności.

12 rzeczy przed zakupem kamery termowizyjnej

12 rzeczy jakie powinieneś wiedzieć przed zakupem kamery

zastosowania kamer w budownictwie

Zastosowania i aplikacje w budownictwie oraz odnawialnych źródłach energii

Kontakt

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text. captcha txt

Zapisz się do newslettera aby otrzymać informacje o nowościach

Chcę dostawać wasz newsletter (zawsze możesz się wypisać).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

 

 

ZOSTAW SWÓJ EMAIL DAMY CI ZNAĆ O STARCIE PROMOCJI

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).